Paldies, mēs ar jums sazināsimies

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Vai gribat pārslēgties uz mājas lapu, kas paredzēta 8.-12. klasei?

PALIKT PĀRSLĒGTIES

Mācību process

Pēc dokumentu noformēšanas KLASES AUDZINĀTĀJS personīgi sazinās ar skolnieku, lai iepazītos, nostiprinātu kontaktu, kā arī pastāstītu, kā notiek mācības un palīdzētu spert pirmos soļus sekmīgam mācību sākumam.

Mācības notiek tiešsaistē.

Gadījumi, kuros jāierodas klātienē:

  • Uz eksāmeniem,
  • Saņemt 9.klases apliecību un sekmju izrakstu,
  • Saņemt 12.klases atestātu un sekmju izrakstu.

NEKĀ LIEKA – lai skolēns varētu koncentrēties svarīgākajam un kvalitātei nebūtu šķēršļu.

Katrs mācību materiāls ir sadalīts pa tēmām. No katras tēmas izņēmām visu, kas nebija saistīts ar mācību programmu un atstājām tikai nepieciešamo. Pēc katras tēmas ievietojām jautājumus paškontrolei vai testu kontroldarba veidā, dažreiz gadīsies arī kāds kontroldarbs, bet nav pamata uztraukumam- viss ir balstīts uz mācību materiāliem.

Izpētot tēmu pēc tēmas, skolēns iziet cauri visiem mācību materiāliem un pabeidz skolu - ātri, saprotami un viegli. Padarījām mācību procesu pēc iespējas vieglāku, gadījumā, ja kaut kas nav līdz galam skaidrs, tad skolēns var pieslēgties tiešsaistes konsultācijai, kas notiek pēc grafika, rakstīt konkrētā priekšmeta skolotājam vai savam klases audzinātājam.

Jebkurā gadījumā skolnieks netiek atstāts viens mācību procesā. Kopā ar skolēnu mēs izejam cauri visai mācību vielai. Šī prakse ļauj mums pilnveidot mācību materiālus, un rada audzēknim sajūtu, ka viņš burtiski tiek "vests aiz rokas" visu apmācību laiku.

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!